גליל מדבקות

בתי עסק רבים ולעיתים גם לקוחות פרטיים זקוקים למדבקות בכמויות גדולות ולצרכים שונים. במקרה זה, הדרך הטובה ביותר היא לבצע הזמנה של גליל מדבקות. בצורה כזאת קיימת גישה נוחה, נוחות בהסרה ובהדבקה וגם האחסון פשוט, קל ויעיל.

בין אם רוכשים גליל מדבקות מזדמן, כמות רבה של גלילים או מוצרים דומים כגון מדבקות למדפסות לייזר, חשוב להקפיד על בחירה ביצרן מדבקות איכותי ובעל ניסיון. לרוב, הציפייה היא לקבל מוצר איכותי, עמיד וקל לשימוש. ישנם מקרים שהציפייה היא לקבל דווקא מוצר בעל דבק מוחלש וגם כאן – היצרן האיכותי הוא זה שצריך לספק את הפתרון הנכון, על פי הצורך המדויק.

שימושים מגוונים

לפני שרוכשים גליל מדבקות, בין אם מדובר על כאלה בדגם ובצורה רגילים ובין אם מדובר על מדבקות עם חיתוך מיוחד, ראוי לתת את הדעת לכל השימושים האפשריים. בין היתר ניתן:

·         לעשות בהם שימוש לצורך סימון מחירים בחנות בודדת.

·         לעשות שימוש לצרכי סימון מחירים ברשתות שיווק גדולות, לעיתים בתוספת של סימון ברקוד.

·         לסמן נתונים אודות מוצרים שונים – מרכיבי המזון, סימון תזונתי, הוראות שימוש.

·         להוסיף כיתוב שנשמט בטעות בזמן הכנת האריזה. בצורה כזאת ניתן לעשות שימוש באריזות עם טעות, בלא שצריך להזמין מחדש את כל האריזות שכבר הופקו. 

·         שיווק ופרסום – מדבקות פרסום הן דרך נפלאה, קלה, נוחה וזולה להשיג מטרות שיווקיות ופרסומיות. היכולת לתאם עם יצרן מוביל הדפסה של לוגו מיוחד ומושך את העין או כל סימון מסחרי אחר תועיל הן למכירה שוטפת והן לקידום בתצוגות ובתערוכות.

בכל כמות, לכל זמן

חשוב לדעת שבזכות הקדמה שבענף הדפוס בכלל ובתחום ייצור המדבקות בפרט, ניתן לבצע הזמנה של מוצרים מגוונים, בגדלים שונים ובכמויות שונות. ספקים מובחרים יכולים לספק אפילו גליל מדבקות בודד, ללקוח יחיד או לחילופין – מספר עצום של גלילים שכאלה, ללקוחות מוסדיים או לקוחות גדולים אחרים.

לעיתים, ההזמנה תיעשה גם על ידי לקוחות פרטיים, שזקוקים לפתרונות סימון איכותיים. השימוש במוצרי הדבקה יכול להפוך אותם לאידאליים לאירועים משפחתיים, לכנסים, לאירועים שבהם זקוקים למדבקות אישיות עם שם ופרטים מזהים ועוד. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מדבקות להדבקה קלה

Tagged , , , . Bookmark the permalink.