דפוס משי

בעולם הדפוס, כאשר רוצים להשיג תוצאות איכותיות במיוחד של הדפסה על גבי מגוון מוצרים מקובל מאוד השימוש בטכנולוגיה של דפוס משי. למרות שישנם מקרים שבהם נעשה שימוש במכונה איכות של הדפסת משי לעבודות פרטיות, על פי רוב מקובל הדבר לצרכים עסקיים או לעבודות דפוס מיוחדות.

דפוס להדבקה עסקית

בזכות היתרונות המיוחדים של דפוס משי, נהוג לעשות בו שימוש איכותי להדפסה על גבי מדבקות מסוגים שונים. בין היתר, הדבר נכון כאשר מדובר על מדבקות רצפה או על כאלה שמיושמות על גבי קיר. בצורה כזאת ניתן לקבל השפעה דרמטית על סביבת העבודה, על קהל הלקוחות על העוברים ושבים.

בין אם מדובר על פתרונות הדבקה לקיר, לרצפה, למשטחים מיוחדים אחרים או לסימון כללי, כדאי לדעת שהשימושיות הרבה של מדבקות לעסק יכולה להועיל בין היתר:

·         למשיכת תשומת הלב של לקוחות מזדמנים, בזכות שימוש בפתרונות הדבקה על חלונות ראווה.

·         למיתוג מוצרים שונים, הוספת לוגו, כיתוב מיוחד או כל דבר אחר שעולה על הדעת, וזאת באמצעות שיטת דפוס משי, לקבלת תוצאות איכותיות.

·         לעיצוב סביבת העבודה או מתחם קבלת קהל באמצעות יצירת אפקטים שונים, מגוונים ויצירתיים.

·         במיתוג כלי רכב – האפשרות של הוספת מדבקות לרכב יכולה להוכיח את עצמה כשימושית מאוד. יותר ויותר ציי רכב עושים שימוש במדבקות בעלות כושר אחיזה ועמידות יוצאים מהכלל. כך, כל מכונית למעשה מהווה כלי לחיזוק המודעות של צרכנים ולקוחות נוספים.

·         כאמצעי לסימון מבצעים – פתרונות הדבקה יעילים טובים מאוד למשיכת תשומת הלב למוצרים במבצע או בהזדמנות. הפקת מדבקות צבעוניות, המושכות את העין, יועילו בקידום מכירות יעיל ואפקטיבי.

·         לצורך שימושים מסחריים מקובלים בתחום סימון המחירים – על פי החוק מחויבים עסקים שונים לסמן את המחירים על גבי כל מוצר ומוצר. באמצעות גלילי מדבקות המיושמים בטכנולוגית של דפוס משי ניתן לשלב את סימון המחירים ביחד עם לוגו, כיתוב ייחודי ועוד.

·         בסימון אזורים מסוכנים – מפעלים או מרכזי קניות הומי אדם יכולים להיעזר בפתרונות הדבקה בעלי עמידות מיוחדת בכדי לסמן קיום של חומרים מסוכנים, אזורים אסורים לכניסה, שטחי פריקה וטעינה ועוד.  

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מדבקות מיוחדות

Tagged , , , . Bookmark the permalink.