הדפסה על מדבקות

הן עבור ארגונים עסקיים, הן עבור עצמאיים והן עבור אנשים פרטיים, הדפסה על מדבקות יכולה להוות פתרון יעיל להשגת מטרות שונות. בסקירה הנוכחית נראה אילו סוגים של מדבקות יכולים להשיג תוצאות ואילו שימושים מגוונים ניתן להשיג באמצעות פתרונות הדבקה איכותיים, בכל כמות נדרשת.

סימון מוצרים יעיל

אחד היישומים הנפוצים ביותר בתחום של הדפסה על מדבקות הוא סימון של מחירים וסימון מסוג ברקוד. בעוד שסימון מחירים על מוצרים שונים מהווה שילוב של שקיפות צרכנית ולעיתים גם חובה חוקית, מדבקות ברקוד עונות על צורך אחר.

הסימון בברקוד על גבי מוצרים שונים, הן מוצרים שנמכרים לצרכן פרטי והן מוצרים שנמכרים בסיטונאות, מייעל תהליכי עבודה ומאפשר השגת חיסכון כספי ניכר. בין היתר, השימוש בפתרונות הדבקה עם ברקוד מאפשר:

·         תפעול מהיר יותר של קופות בנקודות המכירה – אין צורך להקליד קוד מוצר או מחיר לצרכן, אין צורך לזכור שינויי מחירון.

·         מניעת טעויות הקלדה של קופאים ומוכרים.

·         קבלת נתוני מכירות בצורה אוטומטית וממחושבת.

·         ייעול ניהול המלאי במחסנים, לרבות ספירת מלא, מלאי נכנס, מלאי יוצא וכן הלאה.

הדרישה לכמויות משתנות

שלא כמו פתרונות של הדפסה על מדבקות לעסקים בתחום הברקוד, שם מדובר לרוב על כמויות גדולות, ישנם מקרים שבהם זקוקים לכמות מצומצמת של מדבקות. בזכות הטכנולוגיה של מדבקות דיגיטאליות, ניתן להפיק גם כמויות קטנות ואפילו של פריטים מצומצמים במיוחד. בצורה כזאת ניתן להפיק:

·         פתרונות שיווקיים לאירועים מיוחדים כגון השקת מוצר, תצוגות, תערוכות.

·         מדבקות בצורות מקוריות ומשתנות לעסקים ולאנשים פרטיים. פתרונות הדבקה כאלה יכולים להתאים לאירועים ומסיבות, להתכנסויות להפקות.

·         פתרונות גדולים למיצוב עסקים. מדובר למשל על מדבקות מיוחדות לחלונות ראווה, פתרונות לעיצוב פנים של מסעדות, בתי קפה, חברות תקשורת ועסקים שונים.

·         פתרונות הדבקה למיגון מוצרים – כאן מדובר על מדבקות ביטחון שמאפשרות לוודא שאריזות או חבילות שונות הגיע כשהן חתומות וסגורות.

·         סימני אזהרה – הדפסה על מדבקות יכולה להיות אידיאלית גם כתחליף לשילוט רגיל ומסורתי. במקרה זה מדובר על פתרונות הדבקה בעלי כושר עמידות גבוה לשימוש בעסקים, במקומות ציבוריים או באירועים המוניים. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

דפוס משי

Tagged , , , . Bookmark the permalink.