הדפסת מדבקות

עבור ארגונים, חברות ועסקים כמו גם עבור מוסדות ציבוריים, הדפסת מדבקות יכולה לתת מענה לצרכים שונים. לעיתים מדובר על ייעול תהליכי עבודה, לעיתים מדובר על אמצעי להשגת מטרות של קידום מכירות, לעיתים מדובר על אמצעי עיצובי ולעתים מדובר על מטרות אחרות, ייחודיות.

בשורות הבאות נראה אילו מטרות ניתן להשיג באמצעות הדפסת מדבקות שנעשית בצורה איכותית. נראה גם מתי חשוב במיוחד לעשות שימוש בפתרונות ייחודיים כגון מדבקות שקופות או כאלה מסוג PVC.

מדבקות לצרכיי יום יום

באמצעות הדפסת מדבקות סטנדרטית ניתן להשיג מטרות מגוונות כגון:

·         סימון מחירים בחנויות מזון, בחנויות ספרים, ברשתות שיווק.

·         הצמדת ברקוד למוצרים שונים – בכדי ליעל תהליכי מכירה, ניהול מחסן, שיפור תהליכי הזמנת חומרי גלם או סחורה מספקים.

·         הצגת מידע לצרכן – מידע על מרכיבי המוצר, מידע על החברה המשווקת, דרכים ליצירת קשר (טלפון, אימייל, פקס דואר).

שקוף שזה יפה

במקביל למטרות שהזכרנו לעיל ולמטרות סטנדרטיות אחרות, לעיתים נדרש פתרון שונה, למצבים ייחודיים. פתרונות ייחודיים, כדוגמת מדבקות  PVC בעלות רקע שקוף, יכולים לספק צרכים חשובים בדרך אלגנטית ומיוחדת במינה. מכיוון שמדובר על חומר  חזק במיוחד, ה-PVC פשוט אידיאלי כאשר זקוקים לפתרונות הדבקה חזקים ועמידים.

הדפסת מדבקות מסוג זה יכולה להתאים בין היתר:

·         לצרכי הדבקה על גבי מכוניות – באמצעות עמידות מצוינת לפגעי מזג האוויר, ניתן להפוך את המכונית תוך שימוש במדבקות הייחודיות לכלי שיווקי ופרסומי. ניתן לבחור בהדפסה של לוגו, סלוגן, מספר טלפון. אפשר גם להדפיס טיזר או כל מידע חשוב אחר.

·         לצרכי הדבקה על חלונות ראווה – מדבקות שקופות להדפסה מתאימות בצורה מושלמת לחלונות ראווה של חנויות אופנה, של בתי עסק לשיווק בשמים, תכשיטים וכיוצא באלה. השילוב של צבעים ודוגמאות עם רקע שקוף יוצר אפקט מיוחד, שונה מאוד מזה של פתרונות הדבקה אטומים לאור.

·         לצרכי עיצוב פנים – שימוש בפתרונות הדבקה שקופים יכול להתאים לעיצוב פנים של חנויות, בתי קפה ומסעדות. בנוסף, אמצעי זה יכול להתאים גם לעיצוב של סביבת מגורים, חדרי ילדים, משרדים ועוד.

·         למגוון נוסף של מטרות, בכמויות גדולות או קטנות, תוך שימוש בעיצוב המוני או מותאם אישית. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הדפסה על מדבקות

Tagged , , , . Bookmark the permalink.