הדפסת סטיקרים

בזכות התפתחויות מודרניות בענף של הדפסת סטיקרים ניתן לעשות בהם שימוש בהיקפים גדולים מאוד או בהיקפים מצומצמים מאוד. לעיתים, מדובר במוצר איכותי ועמיד במיוחד, שקיבל את השם מדבקות וניל (מבוטא בתור "ויניל"). לעיתים אחרות מדובר על מוצר בעל תכונות עמידות פחות, כאשר מעוניינים בסטיקר המיועד להסרה קלה או לשימוש לזמן מוגבל.

כדי להבין עד כמה התחום של הדפסת סטיקרים נפוץ, להלן רשימה חלקית בלבד לשימושים האפשריים:

·         פתרונות לתקופות של בחירות, להצגת מצע של מפלגה או מועמד לשלטון הארצי או המקומי. בישראל הופקו במהלך השנים כמויות אדירות של סטיקרים פוליטיים, חלקם רציניים וחלקם בעלי קריצה והומור.

·         פתרונות להפצת אג'נדות חברתיות בצורה קלה, ממסדית או לא ממסדית. בין היתר, אמצעי זה מקובל בקרב עמותות, ארגונים חברתיים, מוסדות ללא כוונת רווח, התאגדויות של סטודנטים ופעילים שונים.

·         פתרונות לעיצוב הבית באמצעות מדבקות ויניל איכותיות. חשוב להבין שמדובר לא רק על פתרונות עיצוב לילדים ולבני נוער. יש בנמצא גם מדבקות קיר מיוחדות למבוגרים וכמובן גם בנושאים שמתאימים לצעירים.

·         מגוון שימושים עסקיים – סטיקרים יכולים להתאים לשימוש בעיצוב של חלונות ראווה (באמצעות עיצובים ייחודיים ותפורים על פי מידה) בעיצוב חללי עבודה וכמובן – גם כאמצעי לפרסום, שיווק וקידום מכירות.

גם לרכב

אחד התחומים החמים ביותר בתחום של הדפסת סטיקרים הוא ביצירת דוגמאות שונות לרכב. בתחום הרכב והתחבורה ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של מדבקות להדפסה. מצד אחד ישנם סטיקרים שמזמינים צרכים מן השורה. מצד שני יש כאלה שמזמינים לקוחות עסקיים ומסחריים.

·         בהקשר של הדפסת סטיקרים לאנשים פרטיים ניתן למצוא סוגים שונים של עיצובים שנועדו להעניק לבעל הרכב אפשרות קלה ליצור מראה אישי ומיוחד. הדבר נעשה באמצעות כיתוב מקורי, סלוגן הומוריסטי, דוגמאות מרהיבות של עיטורים נאים ועוד.

·         כאשר מדובר על מטרה עסקית, מקובל מאוד השימוש במדבקות עם לוגו של חברה או עם כיתוב פרסומי שנועד להיות ערוץ קידום בלתי תלוי. באמצעי זה נעשה שימוש גם בחברות ומותגים גדולים ובינלאומיים אך גם בקרב חברות קטנות. האפשרות לעשות שימוש בדפוס דיגיטאלי מאפשר גם הזמנה של כמויות קטנות, לכל שימוש ולכל מטרה.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הדפסת מדבקות

Tagged , , , . Bookmark the permalink.