מדבקה לרכב

אחד הדברים שמגדירים את זהותו של הישראלי הוא הרכב שלו. הרכב ובמידה רבה מאוד גם אמצעים נוספים שעליו, כמו מדבקה לרכב, יכולים לספר האם הנהג הוא בעל משפחה או שמא מדובר על אדם צעיר, האם מדובר בכלל על נהג או האם מדובר על נהגת, האם יש תינוק באוטו והאם מדובר על רכב של המעמד הבינוני, של עובד הייטק וכן הלאה.

בעבר, כאשר דובר על מדבקות לרכבים, מדובר היה לעיתים קרובות בעיקר על פתרונות לחניה. מקומות עבודה שונים הנפיקו לעובדים מדבקה לרכב אשר אפשרה כניסה למתחם או לחניה שבהסכם. אמנם, גם כיום עדיין קיים שימוש לפתרונות שכאלה כמו גם מדבקות שמעידות על מעבר של טסט ובדיקה תקופתית, אבל קיימות גם הרבה מאוד אפשרויות נוספות.

מרכזיות הלוגו

בעולם המודרני, כאשר קיימות כל כך הרבה חברות, כל כך הרבה מוצרים וכל כך הרבה מותגים, אין פלא שכל עסק רוצה לבדל את עצמו ואת מוצריו. בתוך כך, קיבל עיצוב הלוגו של עסקים, חברות וגם של מוצרים שונים מקום של כבוד. כיום, ישנן חברות מתמחות אשר מציעות מדבקות לוגו לרכב, לכל דורש.

בניגוד למה שניתן לשער, מדבקות לרכב נמצאות לא רק בשימוש של חברות ענק ומותגים מובילים וגם לא רק בשימוש של חברות הייטק או פירמות רואי חשבון שמספקות רכב לעובדים. לא מעט חברות קטנות ואפילו חברות נישה עם מספר עובדים קטן יזמינו פתרונות הדבקה שכאלה. העלות בהחלט מצדיקה את התשואה שכן משמעות הדבר היא השגת חשיפה בקרב הציבור הרחב, הן של הנהגים והן של הולכי הרגל.

בחירה נכונה

לעומת סוגים אחרים של פתרונות הדבקה, מדבקה לרכב חייבת להיות מוצר בעל תכונות מיוחדות. בין היתר חשוב להקפיד:

·         על ספק איכותי, שצבר ניסיון וידע בהפקת פתרונות הדבקה ייעודיים לכלי רכב.

·         על מוצר שעשוי מחומרי גלם איכותיים, בעל כושר הדבקה מעולה ויכולת עמידות גבוהה לא פחות.

·         על הפרדת צבעים ורזולוציה גבוהה – מדבקה לרכב, גם כאשר היא עשויה ויניל איכותי, לא תועיל אם היא תבוצע ברשלנות. יש לדרוש הדפסה עם רזולוציה טובה והפרדה איכותית.   

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מדבקות למקרר

Tagged , , , . Bookmark the permalink.