מדבקות זוהרות בחושך

השימושיות הרבה של מדבקות זוהרות בחושך הופכת אותן לקטגוריה מיוחדת, הרבה מעבר להיותן מדבקות צבעוניות. בין היתר ניתן לעשות בהן שימוש:

·         לצרכים מסחריים ושיווקיים.

·         כגימיק מיוחד לאירועים.

·         כאביזר ומשחק לילדים.

·         בעיצוב מיוחד של סביבת מגורים.

·         לסימון כלי רכב מנועיים ואופניים למניעת תאונה.

·         לסימון מפגעים שונים בדרך, במדרכה או בכביש, בשעה שהללו נמצאים בתיקונים או בשיפוצים.

מקפידים על איכות

כפי שניתן לראות, מדבקות זוהרות בחושך יכולות לקחת חלק חשוב במגוון רחב של שימושים, לרווחת הציבור, בעלי עסקים, בעלי רכבים ועוד. במקביל, חשוב לזכור שקיימים בשוק סוגים שונים של פתרונות הדבקה מסוג זה.

כאשר אנו מדברים על סוגים שונים, אנו לא מדברים רק על הבדלי גודל וצורה. אנו מדברים על הבדלים לעיתים אפילו יותר מהותיים כמו חומר הגלם שממנו מיצרים את פתרונות ההדבקה. בין היתר ישנה אפשרות לרכוש מדבקות פוליפרופילן, מדבקות ויניל או אחרות שנחשבות ליוקרתיות ועמידות במיוחד. מאידך, ישנה אפשרות לרכוש גם סוגים אחרים, המאופיינים בעמידות הרבה פחות טובה ולעיתים גם בעלי תכונות אחרות שמעידות על רמה נמוכה.

בשל סיבות אלה, ובשל סוגי השימושים השונים ואורך החיים של המדבקה, אין למהר בשעה שבוחרים מדבקות זוהרות בחושך. לא צריך להיות מעצב פנים מומחה בשביל להבין שפתרונות עיצוב לבית שיתקלפו לאחר זמן קצר או שיהיו בעלי מראה בועתי כאשר ההדבקה איננה איכותית יכולים לפגוע בסביבת המגורים. גם לא צריך להיות מומחה לבטיחות כדי להבין שפתרונות הדבקה זוהרים לכלי רכב או לאופניים, שלא יהיו איכותיים, עלולים לגרום לתאונות.

בין אם מעוניינים לרכוש מדבקות בולטות לרכב עם לוגו או עם עיצוב מרהיב ובכמות מצומצמת, ובין אם זקוקים לכמות מסחרית גדולה של מדבקות זוהרות בחושך כדאי לזכור:

·         רק יצרן איכותי יוכל להציע כמויות שונות, גדולות או קטנות באיכות ללא פשרות.

·         רק יצרן איכותי יוכל להציע פתרונות הדבקה עמידים ביותר.

·         רק יצרן איכותי יוכל להציע שירות של עיצוב אישי, במידה ולא מעוניינים בפתרונות רגילים.

רק עם יצרן מוביל אפשר לבחור בין סוגים שונים, גדלים שונים ועיצובים שונים, לכל מטרה ועם אספקה מהירה. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מדבקות מחוזקות

Tagged , , , . Bookmark the permalink.