מדבקות להדבקה קלה

את תחום מוצרי ההדבקה והמדבקות ניתן לחלק לשתי קטגוריות שונות. מצד אחד, ישנן מדבקות להדבקה קלה, שמאופיינות בנוחות שימוש יוצאת מגדר הרגיל. מצד שני, ישנן מדבקות עמידות במיוחד, אשר מיושמות במקומן בזמן הייצור או ההרכבה של מוצר כלשהו. פתרונות הדבקה אלה אינם חייבים להיות קלים ליישום, שכן רק מקצוענים או מכונות במפעל מטפלים בהם.

בשורות הבאות נסקור כמה היבטים חשובים בהקשר של מדבקות להדבקה קלה. נראה למי הן יכולות להתאים ובנוסף, נראה האם כדאי לרכוש אותן בכמות קטנה או בכמות גדולה.

הסרה קלה

במקרים מסוימים נזקקים לפתרונות הדבקה עמידים באופן מיוחד. כך הוא הדבר כאשר זקוקים למשל לאמצעים לסימון מוקדי סיכון במפעלים או בשטחים ציבוריים. כך, גם כאשר מדובר על מדבקות להדבקה קלה שאיננה מחייבת עזרה על איש מקצוע, אין להתפשר מבחינת יכולת עמידות.

לעומת זאת, ישנם מקרים אחרים שבהם זקוקים אמנם לפתרונות עם הדבקה קלה אבל במקביל, צריכים גם יכולת משופרת להסרה ללא בעיות או שיירים. במקרה זה, הדבר האידיאלי ביותר הוא לעשות שימוש במוצר כגון מדבקות להסרה קלה. פתרונות כאלה יכולים להיות אידיאליים בין היתר:

·         כאשר זקוקים לאמצעי סימון לתקופה זמנית.

·         כאשר רוכשים פתרונות בהדבקה של עיצוב חדרי ילדים, ויודעים מראש שמדובר על עיצוב לתקופת זמן מוגבלת.

·         כאשר זקוקים להדבקה לאירועים כגון כנסים, תצוגות ואירועי מכירה מיוחדים.

יש מקום להזכיר גם את קיומן של מדבקות להדבקה חוזרת. הללו צריכים לשלב בתוכן עמידות של הדבק ביחד עם יכולת אחיזה מדודה. יכולת שימוש קלה הן בשימוש הראשון והן בשימושים הבאים.

שבחי הדפוס הדיגיטאלי

עניין נוסף שכדאי לדעת בהקשר של מדבקות להדבקה קלה הוא שלא מדובר אך ורק על מוצר שמתאים בייצור המוני. מובן שישנם יצרנים ומשווקים שמציעים אך ורק דגמים מקובלים של פתרונות הדבקה אבל בהחלט יש גם אחרים.

יצרנים מובילים מסוגלים לספק כמויות שונות של מדבקות, בכל גודל ובכל צורה ואף לכל מטרה, בזכות שימוש בשיטת הדפוס הדיגיטאלי. בזכות שיטה זו ניתן להפיק כמויות שונות של פתרונות הדבקה במחירים סבירים, כך שניתן להזמין אותם בהיקפים גדולים וגם בהיקפים קטנים. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מדבקות זוהרות בחושך

 

Tagged , , , . Bookmark the permalink.