מדבקות מיוחדות

השימוש המגוון במדבקות נפוץ כיום כמעט בכל מקום. הן משמשות את תלמידי בית הספר לסימון המחברות והספרים, הן משמשות את רשתות המזון לסימון מחירים, הן משמשות את יצרני המזון לסימון מרכיבים תזונתיים, הן משמשות חברות מסחריות שמעוניינות באמצעים מגוונים לקידום מכירות ועוד.

חשוב לדעת שלצד הסוגים הרגילים, ניתן להזמין גם מדבקות מיוחדות, לצרכים מגוונים שיכולים להיות חד פעמיים או רב פעמיים. לעיתים הייחוד יהיה  בגודל המוזמן, כאשר הלקוח יזדקק לפתרון סימון או עיצוב בגודל חריג או בגימור מוקפד במיוחד. לעיתים אחרות, הייחוד יהיה בהתאמת המוצר לאחיזה מושלמת גם גבי חומרים מיוחדים. כך הוא הדבר במקרה של מדבקות לזכוכית, למשל, או כאלה שנועדו למשטחי אלומיניום, פח ועוד.

רק יצרן איכותי

בענף הדפוס ובפרט בתחום המדבקות ניתן למצוא ספקים שונים. מרבית הספקים מסוגלים לספק מוצרים סטנדרטיים למדי, בייצור המוני ובאיכות בינונית. הבעיה מתחילה כאשר רוצים לקבל משהו אחר. מדבקות מיוחדות כגון מדבקות אלומיניום הן בהחלט לא מוצר שיכול לספק כל יצרן.

במיוחד במקרה שזקוקים לאיכות ללא פשרות, כשזקוקים למוצרי סימון, הדבקה, קידום ושיווק מהמעלה הגבוהה ביותר יש לפנות אך ורק למקצוענים. כך הוא הדבר כאשר צריכים מדבקות מיוחדות באיכות גבוהה, מדבקות פוליאסטר שהופקו במיוחד על פי מפרט וסטנדרט יוצאים מהכלל, או כאשר צריכים סיוע וייעוץ בהפקת פתרונות ההדבקה לצרכים מוסדיים, מסחריים, או לכל צורך אחר. במקרים אלה חשוב לבדוק שמדובר על:

·         יצרן בעל ניסיון רב שנים בענף המדבקות.

·         יצרן בעל יכולת לספק מוצרים סטנדרטיים מצד אחד ומוצרים מיוחדים ואף ייחודיים מצד שני.

·         יצרן בעל יכולת לספק מוצר מוגמר, עם הדפסה מכל סוג או לחילופין – יכולת לספק מוצרי הדבקה שניתן להוסיף עליהם פרטים שונים באמצעות מכשירי הדפסה או מכשירי כתיבה מקובלים (מדפסת דיו, לייזר, עט סימון, משקל אלקטרוני של קמעונאי מזון וכן הלאה).

·         יצרן בעל יכולת להפיק מדבקות מיוחדות, באמצעות טכנולוגיות הדפוס המתקדמות ביותר. דפוס משי, דפוס דיגיטאלי ושיטות ייצור מתקדמות שכוללות מוצרים מובלטים, עם תוספת למינציה, הם אבני הבניין של תוצאות ברמה גבוהה, לכל צורה ולכל מטרה.  

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גליל מדבקות

Tagged , , , . Bookmark the permalink.